Belediye Tiyatrosu mahalleleri dolaşıyor

logo

Belediye Tiyatrosu mahalleleri dolaşıyor

Belediye Tiyatrosu mahalleleri dolaşıyor

Sarıyer Belediye Tiyatrosu’nun düzenlediği “7. Mahallelerde Tiyatro Şenliği” kapsamında sahneye konulan “Umudumuz Ayaktopu” adlı oyun ilk seyircisi ile buluştu. Ayazağa İlkokulu bahçesinde kurulan sahnede oynanan oyun kahkahalarla izlendi.

 

32010 yılında başlayan “Mahallelerde Tiyatro Şenliği” bu yılda, 13 Temmuz ile 14 Ağustos tarihleri arasında seyirciye gidiyor. Sarıyer’in 18 mahallesinde kurulacak sahneleri açık havaya taşıyan Sarıyer Belediye Tiyatrosu’nun ilk durağı Ayazağa İlköğretim Okulu bahçesi oldu.

 Sarıyerlilere keyifli ve eğlenceli akşamlar yaşatacak

Birbirinden güzel tiyatro oyunlarıyla sadece Sarıyer’de değil, yurdun dört bir yanında ki cezaevleri, eğitim kurumları gibi birçok platformda seyircinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Sarıyer Belediye Tiyatrosu oyuncuları bu yıl da “Umudumuz Ayaktopu” oyunuyla seyirciye merhaba, diyor. Türk tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu, film senaryosu yazarı ve geleneksel Türk Tiyatrosu’nun mihenk taşı İsmail Dümbüllü’nün kavuğunu bir dönem hakkıyla devralmış Üstad Ferhan Şensoy’un kaleme aldığı “Umudumuz Ayaktopu”adlı oyun Sarıyerlilere keyifli ve eğlenceli akşamlar yaşatacak.

2

Etiketler: » » » »
2053 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.