BEDAŞ’TAN YILBAŞI İPTALİ

logo

BEDAŞ’TAN YILBAŞI İPTALİ

BEDAŞ’TAN YILBAŞI İPTALİ

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ’nin (BEDAŞ) 31 Aralık ve 1 Ocak’ta yapacağı planlı yatırım, bakım ve onarım çalışmalarını erteleme kararı aldı.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım AŞ’nin (BEDAŞ) 31 Aralık ve 1 Ocak’ta yapacağı planlı yatırım, bakım ve onarım çalışmalarını erteleme kararı aldı.  Bu kapsamda Sarıyer’de,  Ayazağa Mh, 208. Sokak, 131. Sokak, 130. Sokak, 128. Sokak, ve civarında 30.12.2016 13.00-16.30 saatleri arasında kesinti uygulanacaktı.

PLANLI ELEKTRİK KESİNTİSİ İPTAL EDİLDİ

BEDAŞ‘tan yapılan açıklamada, kesintisiz enerji sağlamak için tüm imkanların seferber edildiği belirtilerek, yetkili kurum ve kuruluşlarla tam koordinasyon halinde çalışıldığına ve bundan sonra da aynı yöntemin izleneceğine işaret edildi. BEDAŞ’ın 30, 31 Aralık ve 1 Ocak tarihlerine yönelik ertelediği yatırımlar süresince Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) kurallarının yanı sıra iş sağlığı ve güvenliğini de gözeterek elektrik kesintisinin yapılması öngörülüyordu. Yatırımlar, Sarıyer, Çatalca, Gügören,  Bayrampaşa, Küçükçekmece, Esenyurt ve Beylikdüzü ilçelerinin bazı mahalleleri kapsıyordu.

 

http://www.sariyerposta.com/

Etiketler: » » » » » » » »
598 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.