BBP Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Koç: “Sarıyer için göreve hazırız”

logo

BBP Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Koç: “Sarıyer için göreve hazırız”

BBP Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Koç: “Sarıyer için göreve hazırız”

DSCF6630BBP Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Koç, önümüzdeki yerel seçimlerden yüksek bir oy oranıyla çıkıp, Sarıyer Belediyesi yönetimini almak için tüm imkanlarını seferber ettiklerini, toplumdan da kendilerine olan sevgiyi seçimde oya dönüştürmelerini beklediklerini söyledi.

Sarıyer Posta’ya parti çalışmalarıyla ilgili bilgi veren BBP Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Koç, “BBP, belediye yönetiminde mutlaka olmalı. Çünkü BBP, milletin istediği, özlediği, beklediği bir siyasi anlayış ve yapıya sahiptir. Belediye başkanlığı ve meclis üyeliğine aday olacak partili arkadaşlarımız da seçildikleri takdirde bu doğrultuda çalışıp, hizmet üreteceklerdir” dedi.

“BBP İÇİN ÖNCELİKLİ OLAN KAMUOYUNUN MENFAATİDİR”

Açıklamasında geçmiş dönemlerde Sarıyer Belediyesi’nde yönetimde bulunan siyasilerin vermeye çalıştığı ya da verdiği hizmetlerin Sarıyer halkı tarafından çok iyi bilindiğini ve bu hizmetlerin her anlamda yetersiz kaldığını söyleyen Hüseyin Koç şöyle devam etti:

“Verilen hizmetlerden memnun olan da var olmayan da. Ama memnun olmayanlar çoğunlukta. Çünkü göreve gelenler kamuoyu menfaatinden çok kendi kişisel ve çevresel çıkarlarını ön planda tutuyorlar. BBP bu anlayışı tamamen reddediyor ve bu anlayış karşısında toplumun hassasiyetleri ve önceliklerinin ne olduğunu biliyor. Bu nedenle göreve geldiğimizde, her kesimi kucaklayarak, kimseyi ayırtetmeden, uzlaşma kültürüyle Sarıyer halkını bütünleştirerek, hiçbir kesimi ötekileştirmeden çalışacağız. BBP, milletin yüreğinde ve gönlünde her zaman birinci partidir. Önümüzdeki yerel seçimde Sarıyer halkından bize olan sevgisini gizlemeyerek, sandıktan yüksek bir oy gücüyle çıkmasını sağlamasını bekliyoruz.”

DSCF6629“ÜLKEDE HUZUR VE BARIŞIN SAĞLANMASI İÇİN HER BİREY SORUMLU DAVRANMALI”

Geçmiş yönetimlerin ilçeye hiçbir şey kazandırmayan varlıkları düşünüldüğünde BBP’nin göreve gelmesinin herkes için bir zorunluluk olduğunu belirten Hüseyin Koç açıklamasına şöyle devam etti:

“BBP, Sarıyer ilçe yönetiminde olmalı ki toplumun beklentileri gerçeğe dönüşsün. Biz parti olarak göreve hazırız. Güzel şehrimizde yaşayan insanların sorunları nedir, siyasilerden ne bekliyor, dertlerinin dermanı kimdedir çok iyi biliyoruz. Biz bu memleketi bir bütün olarak görüyor, ülkemizin her karış toprağını canımızdan aziz biliyoruz. Sarıyer ülkemizin bir parçası ve İstanbul’un en güzel yerleşim alanıdır. Türkiye’de huzur ve barışın sağlanması, Sarıyer’de yaşayan insanların bu huzur ortamından payını alması için üzerine düşeni yapması gerekir. Barış olmazsa, huzur olmazsa, kardeşlik içinde bir yaşam olmazsa hayatın hiçbir anlamı kalmaz. Bunun için de toplumun her ferdinin kendi üzerine düşen görevi yerine getirip, yöneticilerini öncelikle ülke menfaatini düşünerek göreve getirmesi gerekir. Seçimler de bu sorumluluğu göstermenin en ideal yoludur.”

Hüseyin Koç, yerel seçimde başkan ve belediye meclisi üyesi adayı olacak partilileri de titiz bir çalışma ile belirleyip, en kısa süre içinde halka açıklayacaklarını ifade etti.

1195 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.