Bayraktar'dan anlamı kurban bayramı mesajı

logo

Bayraktar’dan anlamı kurban bayramı mesajı

Bayraktar’dan anlamı kurban bayramı mesajı

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar bayram mesajı yayınladı. Bayraktar mesajında birlik ve beraberliğe dikkat çekti.  

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar Kurban Bayramı mesajı yayınladı. “Mübarek Kurban Bayramınızı, en kalbi duygularımla tebrik ediyor; bayramın, ülkemizle birlikte tüm İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.  Bayramlarımız, kardeşlik bilincimizi yenileme, aramızdaki muhabbet ve dayanışmayı pekiştirme vesilesidir. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir.  Ebedi kardeşliğimizi, tebrikler ve tekbirlerle yeniden ihya ettiğimiz bayram günlerinde muhabbetle kucaklaşıyoruz. Sevginin, vefanın, sadakatin, fedakârlığın simgesi olan Kurbanın ve Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, hayrılı bayramlar diliyorum.” dedi.

 Bayraktar: Barış ve huzur temennisinde bulundu

Bayraktar son olarak, “Medeniyet coğrafyamızda ve tüm dünyada zalim dünya düzeninin pençeleri arasında yaşam mücadelesi vermekte olan Müslüman kardeşlerimizin de bir an önce bu mutlu bayramlara kavuşmasını Yüce Rabbim den niyaz ediyor, Kurban Bayramının tüm dünyada barış ve huzur iklimine vesile olmasını diliyorum. Bayramınız mübarek olsun” ifadelerini kullandı.

Etiketler: » » »
1095 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.