BAYRAKTAR SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI!

logo

BAYRAKTAR SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI!

BAYRAKTAR SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI!

Yoğun kar yağışı İstanbul’da hayatı felç ederken, sokak hayvanlarını da olumsuz etkiledi. Karda karınlarını doyurmakta zorlanan hayvanların imdadına hayvan severler koştu. Sokak hayvanlarını besleyenlerden biri de Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar oldu.

Cuma gününden Salı günü akşam saatlerine kadar aralıksız yağan kar yağışı Sarıyer’de hayatı felçe etti. Kapanan yolların açılmasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekiplerine destek olan Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, sokak hayvanlarını da unutmadı.

Kar nedeniyle aç kalan hayvanlara İBB Veterinerlik Müdürlüğü’nce mama dağıtılmasını da sağlayan Bayraktar, ekiplerin hayvanları beslemesine bizzat katıldı. Elleriyle sokak hayvanlarına mama veren Bayraktar, köpekleri uzun uzun sevmeyi de ihmal etmedi.

BELEDİYELER SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADI

Sokak hayvanlarının en çok olduğu ilçelerin başında gelen Sarıyer’de hem İstanbul Büyükşehir Belediyesi hem de Sarıyer Belediyesi Veterinerlik Hizmetleri Müdürlükleri kar nedeniyle zorda kalan hayvanların imdadına beş gün boyunca koştu. Sokakta yaşayan kedi ve köpeklere mama dağıtan belediye görevlileri, sahipsiz atları da beslemeyi ihmal etmedi. Atlar için belediye görevlileri yaşadıkları alanlara saman bıraktı.

http://www.sariyerposta.com/

Etiketler: » » » » » » » » » » »
1873 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.