Bayraktar, “Muhtarlığı kaybettik ama seçimi kazandık”

logo

Bayraktar, “Muhtarlığı kaybettik ama seçimi kazandık”

Bayraktar, “Muhtarlığı kaybettik ama seçimi kazandık”

DSC_0041 30 Mart yerel seçimlerinde Rumelikavağı muhtarı ve muhtar adayı olan Cevdet Bayraktar gazetemize ziyarete geldi.  Pehlivanoğlu’na bir birinden samimi ve özel açıklamalarda bulundu.

Yerel seçimler öncesi Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yeniden aday olması ile ilgili yaptıkları imza kampanyasının kavak halkı tarafından yanlış anlaşıldığı, bu nedenle seçimi kaybettiklerini belirten eski muhtar Cevdet Bayraktar, “Başkan Genç hakkında aday olması ile ilgili başlattığımız imza kampanyasından dolayı huzurluyum. Hem amacım ulaştık hem de 30 Mart yerel seçimlerini ezici üstünlükle yeniden kazandık.” Birkaç muhtar arkadaşlarımızla aldığımız karar doğrultusunda başlattığımız imza kampanyası kimi çevrelerce saptırılarak siyasete olmuştur. Rumelikavağı eski muhtarı olarak, Şükrü Genç’i istememizin tek nedeni burada sosyal demokratların yeniden seçim kazanmasıydı. Bir taraftan seçim kazandık ama muhtarlığı kaybettik. Ve amacımıza ulaştık ve tercihimizde yanılmadığımızı gördük”dedi.

“YENİ SEÇİLEN SİNAN KARDEŞİME BAŞARILAR DİLERİM”

Rumelikavağı’nda iki dönem muhtarlık yapan Cevdet Bayraktar, 30 Mart yerel seçimlerinde muhtarlığı Sinan Demirci’ye kaptırmıştı. Yeni seçilen Muhtar Sinan Demirci hakkında açıklama yapan, Bayraktar, “Sinan bizlerden biri. Rumelikavağı’nın öz çocuğu bu bir yarıştı. Seçim Sinan Kardeşimiz kazandı kendisine başarılar dilerim.”

BAYRAKTAR’DAN RUMELİKAVAĞI HALKINA TEŞEKKÜR

30 Mart yerel seçimler sonrası gazetemizi ziyaret ederek açıklamalarda bulunan Cevdet Bayraktar, Şahsıma oy veren vermeyen tüm kavak halkına Sarıyer Posta Gazetesi aracılığı bir kez daha teşekkür ederim.

“MUHTARLIĞIM BİTTİ AMA SİYASETE DEVAM”

Cevdet Bayraktar, 2 dönem boyunca sürdürdüğüm muhtarlık görevimde  Rumelikavağı menfaatleri doğrultusunda hiçbir ayrım yapmadan, imkanlarımız dahilinde hizmet etmeye çalıştık. Bu iki dönemde Bana göre Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’le Rumelikavağı aldığı hizmetler ile altın yılını yaşamıştır. Bundan sonraki süreçte muhtarlık hizmetlerim de olduğu gibi bundan sonra da siyasi bir kimlikle mahalleme ve Sarıyer’e hizmet etmek istiyorum” diyerek siyasete var olacağını belirti.

Etiketler: » » » » » »
1181 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.