BAYRAKTAR İSTANBUL İL BAŞKANI MI OLACAK?, Sarıyer Posta

logo

BAYRAKTAR İSTANBUL İL BAŞKANI MI OLACAK?

BAYRAKTAR İSTANBUL İL BAŞKANI MI OLACAK?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sarıyer İlçe Başkanlığı’na gerçekleştirdiği sürpriz ziyaret sonrası hareketlenen kulislerde Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın, İstanbul İl Başkanı olarak atanacağı konuşuluyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sarıyer İlçe Başkanlığı’na gerçekleştirdiği sürpriz ziyaret, AK Parti İstanbul İl Kongresine kısa bir zaman kala kulisleri hareketlendirdi. Parti içi kulis bilgileriyle ilgili fikirlerini paylaşan ve bu sayede sosyal medyada fenomen haline gelen ‘Yahya Kaptan’ adlı hesaptan Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın, İstanbul İl Başkanı olacağı iddia edildi.

“BU RESMİN ANALİZİ…”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın sürpriz Sarıyer ziyaretinden sonra yapılan paylaşımda İstanbul İl Başkanı Selim Temurci’nin görevden alınacağı ima edilirken şu ifadelere yer verildi: “Bu resmin analizi… Mevcut İl Başkanı Selim Temurci’nin istifası aylardır Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın cebinde. Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, benim de çok sevdiğim damat Selçuk Bayraktar’ın amcası. Salih Bayraktar yakın bir zamanda İstanbul İl Başkanlığına atanacak.

 

 

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
922 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.