BAYRAKTAR İBB EKİPLERİYLE GECE MESAİSİ YAPTI

logo

BAYRAKTAR İBB EKİPLERİYLE GECE MESAİSİ YAPTI

BAYRAKTAR İBB EKİPLERİYLE GECE MESAİSİ YAPTI

İki gündür fırtınalı ve yağışlı havada İBB ekipleri de cadde ve sokaklarda yaşanan olumsuzluklarla ilgili çalışmalar yürütüyor. Dün gece Sarıyer Merkez’de çalışan İBB ekiplerine, Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar da eşlik etti.

Yağışlı ve rüzgarlı hava hayatı olumsuz etkilerden İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipleri de cadde ve sokaklarda durum tespiti yapıyor. Dün gece Sarıyer Merkez’de çalışma yapan İBB (İstanbul Büyükşehir Belediyesi) ekiplerine Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar’da eşlik ederek, çalışmaları yerinde takip etti.

İBB EKİPLERİYLE EKSİKLİKLERİ TESPİT ETTİ

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, ilçe teşkilatıyla birlikte İBB Daire Başkanları ve ekiplerinin gece çalışmasına katıldı. Yağışlı ve şiddetli rüzgarın olduğu havada Sarıyer Merkez Mahallesi’nde incelemelerde bulunan İBB ekipleri, eksiklikleri tespit etti. Belediye ekiplerine çalışmalarında başarılar dileyen Salih Bayraktar, yapılan çalışmalarla ilgili de bilgi aldı. Gece boyu süren çalışmalarda belediye ekipleri tespit ettikleri eksikliklere hemen müdahale etti.

Etiketler: » » » » » »
858 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.