Bayraktar: Ak Parti Çağdaş yaşamın, özgürlüklerin, huzurun ve güvenin simgesidir

logo

Bayraktar: Ak Parti Çağdaş yaşamın, özgürlüklerin, huzurun ve güvenin simgesidir

Bayraktar: Ak Parti Çağdaş yaşamın, özgürlüklerin, huzurun ve güvenin simgesidir

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, 1 Kasım seçimleri öncesi teşkilat olarak Sarıyerli seçmenlerin neredeyse tamamının kapısını çaldıklarını, esnaf ve hemşeri dernekleri ziyaretleri yaparak verimli bir seçim çalışması gerçekleştirdiklerini gazetemizle paylaştı. 

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, “Öncelikle milletin teveccüh gösterdiği noktada maalesef koalisyon olamadı. Netice itibariyle 1 Kasım’da seçimlerin yenilenmesine karar verildi. Biz de Ak Parti Sarıyer Teşkilatı olarak çalışmalarımıza hemen başladık. Sivil toplum örgütleri, esnaf ve ev çalışmalarını büyük bir hassasiyetle sürdürüyoruz. Sarıyer’de seçmenlerimizin büyük bir bölümüyle görüşerek partimizi anlatma şansımız oldu. Seçim güvenliğiyle ilgili olarak asil ve yedek üyelerimizin yanı sıra gözlemci görevlendirmesi de yaptık. Artık seçimi bekliyoruz. Cumartesi akşamı seçim yasakları başlayana kadar çalışmalarımız sürecektir.

Bayraktar: Tek başına iktidar olmak istiyoruz

Bu ülke koalisyonlarla hiçbir zaman bir yerlere gelemeyeceğini belirten İlçe Başkanı Salih Bayraktar, “Bazı kesimler Cumhurbaşkanımızın 400 milletvekili istiyorum sözünü çarpıttı. Seçimden sonra da terörü Cumhurbaşkanımızın artırdığı algısı yaymak istediler. Ancak Cumhurbaşkanımız ne demek istediğinin açıklamasını yaptı. Tek başına iktidar olmayan bir ülkede her daim kaos çıkar ve dış güçlerin oyunlar oynamasına fırsat tanınır dedi. Her daim Türkü, Kürdü, Alevisi, Sunisi insanların mezhebine ve etnik kimliğine hiç bakmadan hep birlikte bir arada olmamız lazım diyorum. Tarih boyunca baktığımız zaman ne zaman  bir yer dış güçlerce kurcalanmış o zaman çatışma ve sorunlar ortaya çıkmış ve ülkemiz geriye gitmiştir. Biz millet olarak birlik ve beraberlik olmadıkça dış güçlerin oyunlarına geliriz. Dünya’da gayri safı hasıla yaklaşık 300 trilyon dolar gibi bir rakam bunun üçte birini ABD alıyor. ABD Dünya nüfusunun yaklaşık on dörtte biri. Buna rağmen gelirin üçte birini alıyor. Bu büyük bir eşitsizlik.  O nedenle ekonomimizin güçlü olması gerekir. Güçlü bir ekonomi için de güçlü bir hükümete ihtiyaç vardır.” Dedi.

Etiketler: » » » » » » » »
886 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.