BAŞKAN YEŞİLBAŞ İSTİFA ETTİ

logo

BAŞKAN YEŞİLBAŞ İSTİFA ETTİ

BAŞKAN YEŞİLBAŞ İSTİFA ETTİ

CHP Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihal Yeşilbaş sağlık sorunları nedeniyle görevinden istifa ettiğini açıkladı.

CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) Sarıyer İlçe Kadın Kolları Başkanı Nihal Yeşilbaş, sağlık sorunları nedeniyle istifa ettiğini açıkladı.

SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE İSTİFA ETTİ

Nihal Yeşilbaş yaptığı açıklamada şunlara yer verdi:  “12.12.2015 tarihinde seçilerek gelmiş olduğum CHP Sarıyer Kadın Kolu Başkanlığı görevimden sağlık sorunlarım sebebiyle istifa etmek zorunda olduğumu bildiririm. Tüm Sarıyer örgütüne şimdiye kadar bizlere vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Sevdalısı olduğum Cumhuriyet Halk Partisi için bundan sonraki süreçte yine daha önce de olduğu gibi emeklerimi sunacak ve partim adına mücadele etmeye devam edeceğim.
Çağdaş, modern, özgür bir ülkede yasamak icin Cumhuriyet Halk Parti’sine muhtaç olan Türkiye halkı bir gün gerçekleri görecek ve Cumhuriyet Halk Parti’sine güveneceklerdir. Buna inancım sonsuzdur.
Birlik, beraberlik ve bütünlük içinde gerçekleştirilen mücadeleler eninde sonunda başarıyı da beraberinde getirecektir. Zor bir dönemden geçen ülkemiz için herşeyin hayırlısını diliyor, kadın kollarımızı seçim sürecinde iken destek veren tüm örgütümüze tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.”

BİR AY ÖNCE İSTİFA EDECEKTİM!

İstifasıyla ilgili olarak telefonda Genel Yayın Yönetmenimiz Levent Pehlivanoğlu’na bilgi veren Nihal Yeşilbaş, aslında kararını bir ay önce aldığını söyledi. İl Kadın Kolları Başkanı ile görüşerek istifa edeceğini söylediğini açıklayan Yeşilbaş, “Bir ay önce istifa kararı almıştım. İl Kadın Kolları Başkanımızla görüştüm. Erken karar vermememi istedi. Bir ay içerisinde sağlık sorunlarımla ilgili bir değişme olmadı.” bilgisini verdi.

Etiketler: » » » » » » » » »
1186 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.