BAŞKAN SAFFET AKKOYUN’A GÜVENOYU, Sarıyer Posta Gazetesi

logo

BAŞKAN SAFFET AKKOYUN’A GÜVENOYU

BAŞKAN SAFFET AKKOYUN’A GÜVENOYU

Olağanüstü kongre heyecanı yaşayan Sarıyer’de, Başkan Saffet Akkoyun yeniden seçilerek güven tazeledi. Akkoyun, “Sarıyer için her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de elimden geleni yapacağım” dedi.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta bir üst lige çıkma hedefiyle mücadele eden Sarıyer’de olağanüstü kongre heyecanı yaşandı. Mevcut Başkan Saffet Akkoyun’un tek aday olarak girdiği seçimler, Eyüp Odabaşı yönetim binasında yapıldı. Divan Başkanlığı’nı Sarıyerliler Derneği Başkanı Hayati Kaptaoğlu’nun yaptığı kongreye, çok sayıda siyasi parti ve STK temsilcisi katıldı. Saffet Akkoyun, tek listeyle girdiği olağanüstü kongrede yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

“SARIYER İÇİN ELİDEN GELENİ YAPACAĞIM”

Kongrede bir konuşma yapan Başkan Saffet Akkoyun, “Sarıyer için her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de elimden geleni yapacağım. Geçmişi başarılarla dolu olan Sarıyerimizi, el birliğiyle hak ettiği noktalara getireceğiz. Bu hedef doğrultusunda bana ve yönetimime duyduğunuz güven ve verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İŞTE YENİ YÖNETİM

TGRT Haber Spor Müdürü Hakan Dede’nin yedek listede yer aldığı, yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Saffet Akkoyun, Ferhat Göçer, Ünal Kaya, Hüseyin Kızıltuğ, Atilla Günorta, İsmail Geçim, Arif Odabaşı, Ali Koray Büyükasar, Cem Aydın, Zafer Öztürk, Ogün Kargın, Ahmet Derviş Çetin, Mustafa Kemal Sahlepcioğlu, Erol Alp Sucu, Sinan Demirci.

Denetleme Kurulu: Sezai Büyükdurmuş, Yakup Güngör Mutlu, Erol Yıldırım.

Disiplin Kurulu: Cemal Ünal Alptekin, Hayrettin Dereli, Refik Kesek, Muharrem Yavuz, Aleaddin Pınarbaşı.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » »
573 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.