Başkan Genç’ten ihtiyaç sahiplerine destek

logo

Başkan Genç’ten ihtiyaç sahiplerine destek

Başkan Genç’ten ihtiyaç sahiplerine destek

Sarıyer Belediyesi Başkanı Şükrü Genç’in Şebinkarahisar’da ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardım ihtiyaç sahiplerini sevindirdi.

foto 2Sarıyer Belediyesi, Şebinkarahisar Belediyesi Meclis Üyesi Sefa Bardakçı’nın girişimleri ile belirlenen ihtiyaç sahiplerine giyim yardımı yaptı. Başkan Şükrü Genç’in katkıları ile temin edilen kıyafetleri alan ihtiyaç sahipleri, mutlulukları “Allah Şükrü Başkan’dan razı olsun, bizleri unutmadı, kendimi çok mutlu hissediyoruz, Başkanımıza çok teşekkür ederiz’’ sözleriyle ifade ettiler.

 

foto 3Şebinkarahisar Belediyesi Meclis Üyesi Sefa Bardakçı, yapılan bu yardımın çok önemli olduğunu ifade ederek, “Memleketini seven ve her fırsatta düşünen Başkan Şükrü Genç’e çok teşekkür ediyoruz. Genç, ihtiyaç sahiplerine olanakları ölçüsünden yardımlar yapıyor. Onların mutluluğunu hissedilmek, kendimizi çok mutlu ve huzurlu hissetmemize sebep oluyor, yeter ki bizler birlik, beraberliğimiz her daim koruyalı” dedi.

Arıca Başkan Genç, Şebinkarahisar Tamzara mahallesinde bulunan İlker Dabak’ın kızı Mehtap Dabak’a akülü bir araba göndererek ihtiyacı olan malzemeleri verdi.

Etiketler: » »
550 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.