Başkan Genç'in Almanya temasları sürüyor

logo

Başkan Genç’in Almanya temasları sürüyor

Başkan Genç’in Almanya temasları sürüyor

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Almanya temaslarının 4. gününde Kuzey Ren Vestfalya Mahkeme Başkanı Bernd Scheıff’i ziyaret etti. Başkan Genç ve ekibini kapıda karşılayan Scheıff misafirleri odasında ağırladı.

gençBernd Scheıff, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i ağırlamaktan çok büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Kardeş kent protokollerinin çok önemli olduğunu söyleyen Scheıff birlikte projeler üretmek, ilişkileri geliştirmek adına atılan bu adımların artması için kendilerinin de ellerinden geldiğince destek vereceklerini belirtti.

Genç: İlişkilerimiz devam edecek

geç Mahkeme Başkanı Bernd Scheıff’in konukseverliği için kendisine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Çok sıcak ve samimi bir ortamda karşılandık, bizlerde bu ilişkilerin gelişmesi için çaba göstermeye devam edeceğiz” dedi. Başkan Genç, bir sonraki adımı atmak üzere Mahkeme Başkanı Scheıff ve üyelerini Sarıyer’e davet ederek, kendilerini ağırlamaktan onur duyacaklarını söyledi.

 Başkan Genç’e Didem Koçak sürprizi

Mahkeme Başkanı Scheıff tarafından kapıda karşılanan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, makam odasına doğru yürürken mahkemede görevli olan, Didem Koçak ile karşılaştı.koçak Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i takip ettiğini, kendisini tanıdığını belirten Didem Koçak kendisini burada görmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve ekibinin mahkeme ziyareti sırasında bölge mahkeme başkanları ve hakimler hazır bulundu. Başkan Genç, ziyaretinin son gününde Berlin Eyalet Başbakan Yardımcısı Dilek Kolat ile bir araya gelecek.

Etiketler: » » » »
1263 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.