BAŞKAN GENÇ: SAFLARI SIKLAŞTIRMALIYIZ

logo

BAŞKAN GENÇ: SAFLARI SIKLAŞTIRMALIYIZ

BAŞKAN GENÇ: SAFLARI SIKLAŞTIRMALIYIZ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, başkan yardımcıları, Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri ve Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz ve meclis üyeleri ile birlikte, Ortaköy Reina’da düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybedenleri anmak için karanfil bıraktı.

Başkan Genç: Safları Sıklaştıralım

“Gönüllerimizi yakan maalesef klasikleşen ve ne kadar süreceğini bilmediğimiz uluslararası bir tezgahla karşı karşıyayız.  Bu tezgahın içinden çıkmak sadece hükümetin işi değil. Bütün siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları,  Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde kim varsa ve Türkiye’nin dışında olan dostlarının desteğiyle bu sorun çözülebilir.  Toplumda ayrışma olmadan bütünleşme olursa bu tür iş birlikçiler su yüzüne çıkacaktır.  Bu tür acıların olmaması konusunda dileklerde bulunuyoruz ama maalesef dileklerimizde kalıyor. Geçmişte çok güzel bir söz vardır;  Safları sıklaştırmalıyız ve sıklaştıracağız. Bu ülkede yaşamak isteyen herkes bunu yapmalı. Acı düşen ocaklara sabırlar diliyorum.”

Öte yandan çevrede güvenlik alan polis memurları ile yakından ilgilenen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, daha sonra taziye defterini imzaladı.

Etiketler: » » » » » »
1642 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.