Başarı öykülerini anlattılar

logo

Başarı öykülerini anlattılar

Başarı öykülerini anlattılar

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ankara Enstitüsü Vakfı tarafından düzenlenen “21. Yüzyılda Yerel Yönetimler ve Yöneticilikte Başarı Örnekleri Sempozyumu”na konuşmacı olarak katıldı.

unnamed (1)Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen sempozyumda Prof. Dr. Ruşen Keleş moderatörlüğünde konuklara başarı öyküsünü anlatan Başkan Genç’e Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Ankara eski Belediye Başkanı Murat Karayalçın da tecrübelerini anlatarak eşlik etti.

“Sarıyer tam bir mozaik”

Başkan Genç , “Bizim başarısız olma gibi bir lüksümüz yok. Her zaman başarılı olmalıyız. Halkı temsil ediyoruz, onların ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veriyoruz. Sadece kendi ilçemizde başarılı olmak değil, buradaki başarının siyasi bir başarıya dönüşmesine önderlik etmek zorundayız. Kavgayı bırakıp, işimize bakacağız. Sarıyer, deniziyle ovasıyla tepesiyle her bakımdan muhteşem bir yer. Bölgemizde İstanbul’un en eski gecekonduları ve köyler var, modern köylerimiz var. Dünyanın en önemli iş merkezleri var. Bunların hepsini göz önünde bulundurduğumuzda Sarıyer tam bir mozaik. Türkiye’yi Sarıyer’de bulmak mümkün, her şey var Sarıyer’de” diye konuştu.

Program sonunda AEV Başkanı Metin Özaslan, sempozyumun en kısa zamanda kitap haline getirileceğini belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

Etiketler: » » » » »
999 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.