Bankayı Soydu, cezaevini boyladı

logo

Bankayı Soydu, cezaevini boyladı

Bankayı Soydu, cezaevini boyladı

1403892410_banka Bankadan aldığı yaklaşık 300 bin lira parayı poşete koyarak kaçan zanlı, yakalandı. İddialara gören soygunu yapan iddialara göre M.Ç adlı bir polis. Sarıyer Emniyetine bağlı polis memuru M.Ç tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay, Sarıyer Tarabya’da meydana geldi. Mavi tişörtlü, kot pantolonlu ve kahverengi şapkalı uzun boylu 30’lu yaşlarda bir kişi, önce banka ATM’sinden para çekmeye çalıştı. Orada bir süre oyalanarak bankanın saat 17.00’de kapanmasını bekleyen zanlı, silahını çekerek bankaya girdi. Silahını doğrulttuğu güvenlik görevlilerini, ateş etmeden etkisiz hale getiren zanlı, paraları, yanında getirdiği siyah poşete koymalarını söyledi. Dolar, Euro ve Türk Lirası olarak toplamda yaklaşık 300 bin lira değerinde parayı aldıktan sonra elinde silahla bankadan çıkan zanlı, kendisini bekleyen 34 KU 5730 Hyundai i20 model beyaz bir otomobille olay yerinden uzaklaştı. BANKA SOYGUNU  

SOYGUNCU POLİS ÇIKTI ARACI VINN RET A CAR’DAN KİRLAMIŞ

Dün sabah saatlerinde 4 Levent’te bulunan VINN Rent A Car’a gelen Sarıyer’de görev yaptığı öğrenilen  M. Ç adlı polis memuru bir günlüğüne Hyundai 1 20 aracı kiraladı. Firma sahibi Recai Öztekin, gece yarısı Gayrettepe Asayiş amirliğinden gelen ‘aracınız suça karıştı’ şeklinde gelen bir telefon üzerine emniyet amirliğine giderek suça karışan 34 KU 5730 plakalı aracı yetkililerden teslim aldı.

Etiketler: » »
1062 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.