BAHANE ÜRETMEK, KALORİ YAKMAZ!, Sarıyer Posta Gazetesi

logo

BAHANE ÜRETMEK, KALORİ YAKMAZ!

BAHANE ÜRETMEK, KALORİ YAKMAZ!

Boğaz’ın incisi Sarıyer’in yeni gözde fitness salonu GYM Toro, üstün hizmet kalitesi ile; sağlıklı yaşam ve spor tutkunlarının yeni adresi oldu.

GYM Toro; gücüne güç katmak, kilo probleminden kurtulmak, kaslarını kuvvetlendirmek, canlılık kazandırıp, daha sağlıklı daha zinde daha fit bir bedene sahip olmak isteyen tüm Sarıyerlilere, Maden Mahallesi’ndeki mekanda hizmet veriyor. “Bahane üretmek, kalori yakmaz” sloganını kullanan spor salonu; sabır, azim ve programlı çalışmayı sadece spor alanında değil, hayatın her alanına taşımada bireylere alışkanlık kazandırıyor.

HAYALİNİZ GERÇEĞE DÖNÜŞECEK

Ünlü düşünür Colin Wilson’un “Kelebek bir kez kanatlandı mı, bir daha asla tırtıl haline gelmez” felsefesini rehber edinen spor salonu, bedenine sağlıklı bir şekil kazandırmayı düşünenlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor. GYM Toro’da, spora ayrılan vaktin en efektif kullanımı için dersin içeriği; öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda yönlendiriliyor.

FİT BİR BEDEN İÇİN DOĞRU ADRES

Eğer siz de kendiniz için güzel bir başlangıç yapmak istiyorsanız GYM Toro, doğru adres. Burada profesyonel antrenörlerden alacağınız birebir özel ders ayrıcalığından faydalanabilir, stüdyoda yapılan grup derslerine katılabilir, saunaların rahatlatıcı etkisiyle yorgunluğunuzu atabilir, muhteşem boğaz manzaralı kafede dinlenebilirsiniz.

Maden Mah. Boğaziçi Cad. No:91/B Sarıyer

0212 342 36 45 / www.gymtoro34.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
936 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.