Aydın'ı binlerce seveni son yolculuğunda yalnız bırakmadı

logo

Aydın’ı binlerce seveni son yolculuğunda yalnız bırakmadı

Aydın’ı binlerce seveni son yolculuğunda yalnız bırakmadı

Sarıyer Belediyesi’nde zabıta olarak çalışan Selami Aydın, yüzlerce kişinin katıldığı cenaze töreninde son yolculuğuna uğurlandı.

selami-aydinSarıyer Belediyesi’nde 7 yıldır zabıta olarak çalışan aynı zamanda eski Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın’ın yeğeni, evli ve 3 çocuk babası, 39 yaşındaki Selami Aydın’ın cenazesi Sarıyer Merkez Cami’nde kılınan öğle namazının ardından Sarıyer Merkez Mezarlığı’na gözyaşları içinde toprağa verildi.

1Sarıyer Merkez Cami’nde düzenlenen cenaze töreni, iş, siyaset ve spor camiasını bir araya getirdi. Törene; Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve belediye başkan yardımcıları, AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, Şişli eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Sarıyerliler Derneği Başkanı Hayati Kaptanoğlu, Sarıyer Belediye Meclis Üyeleri, SASİDER Başkanı Ali Genç, Dr. Cengiz Alp, Sarıyer mahalle muhtarları, STK ve dernek yöneticileri, mesai arkadaşları ve çok sayıda seveni katıldı.

3

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
2894 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.