AYDIN’DAN PEHLİVANOĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ!

logo

AYDIN’DAN PEHLİVANOĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ!

AYDIN’DAN PEHLİVANOĞLU’NA NEZAKET ZİYARETİ!

İstanbul Ses ve Haber Nabzı gazetelerinin İmtiyaz Sahibi Kasım Aydın, Sarıyer Posta İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu!

İstanbul’da Kağıthane merkezli olarak 2009 yılından beri yayımlanan yerel İstanbul Ses Gazetesi’nin İmtiyaz Sahibi Kasım Aydın gazetemizi ziyaret etti. Sarıyer Posta İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunan Kasım Aydın, başarılar dileğinde bulundu.

“İŞBİRLİĞİ İÇİNDE OLACAĞIZ”

Ziyaret nedeniyle memnuniyetini dile getiren Levent Pehlivanoğlu, yerel basın olarak 2. Bölgede İstanbul Ses Gazetesi ile her zaman işbirliğinde olacaklarını söyledi. Pehlivanoğlu, “Bu nazik ziyaretiniz nedeniyle İstanbul Ses Gazetesi nezdinde şahsınıza teşekkür ederim. Sarıyer Posta ailesi olarak bizi ziyaret etmeniz memnuniyet verici.”ifadelerini kullandı.

SARIYER POSTA’NIN SARIYER’DE AĞIRLIĞI VAR!

Ziyaret sırasında Sarıyer Posta’ya başarılar dileğinde bulunan Kasım Aydın ise, İstanbul Ses’in yanında Haber Nabzı gazetesini de çıkardıklarını hatırlatarak, “İki gazetemiz var. İki gazeteyle birlikte İstanbul’da bütün ilçelere kamu hizmeti veriyoruz. Sarıyer Posta gazetesinin Sarıyer’de önemli bir ağırlığı var. İşte bu ağırlıkla dayanışma içinde olmak istiyoruz. İşbirliği yapmak Sarıyer ile haber paylaşımı ile daha güçlü yayınlar yapmak için fikir alışverişinde bulmaya geldik. Dayanışmanın tüm topluma büyük faydası var.” ifadelerini kullandı.

SARIYER’DE DENİZCİLEŞME MERKEZİ RESMEN KURULDU!

 

1655 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.