Aydın: Mimarlık yazıyla değil çizgiyle ifade sanatıdır

logo

Aydın: Mimarlık yazıyla değil çizgiyle ifade sanatıdır

Aydın: Mimarlık yazıyla değil çizgiyle ifade sanatıdır

 

Yaratıcı, yüksek enerjili ve dikkat çekici mekanlar tasarlayan HS Consept, mimari tasarım uygulama geniş yelpazeli hizmetleriyle, Maden Mahallesi Acarlar Sitesi’de hizmet vermeye devam ediyor.

Ev – villa, ofis tasarımı, mağaza, showroom, cafe, restaurant alanlarında mimari tasarım uygulamalarıyla her geçen gün kendinden söz ettiren H.S Consept, müşteri memnuniyeti ön planda.

Sadece estetik açıdan sofistike mekanlar değil, insanların günlük hayatlarından kaçacak mekanlar tasarlamaktır işimiz diyen, firma sahibi Hakan Aydın, “Etkileyici,  beklenmedik anlar yaratan ve insanların geri dönmesi için neden yaratan mekanlar… Misyonumuzun kısa özeti, insanların mekanları için hayallerini ve vizyonlarını realize etmek ve tasarım sürecinde yol göstermektir” dedi.

yatak odası

Tüm projelerimiz, istenen görünüme, duyguya ve kullanıma sahip tasarıma ulaşabilmek için tecrübe gerektiğini belirten Aydın, “Firmamız bu noktadan sonra planlar geliştirilir ve hayalleri gerçeğe dönüştürme yolundaki çaba başlar. Tüm projeler de, maliyet ve zaman odaklı çalışılarak mükemmele yakın proje yönetimi sergilenir” dedi.

GSM: 0535 230 89 05

Acarlar Sitesi Ladin E/28 Blok No:3 Maden – Sarıyer

oturma grubu

Etiketler: » » » » »
3776 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.