ARTIK DANS GECELERİ DÜZENLENİYOR

logo

ARTIK DANS GECELERİ DÜZENLENİYOR

ARTIK DANS GECELERİ DÜZENLENİYOR

Artık dans geceleri düzenleniyor; Son yıllarda tüm dünyada popüler hale gelen Latin dansları ülkemizde de büyük ilgi görüyor.  Hep Dans kulübünde özellikle salsa, bachata gibi danslar kıpır kıpır müzikleriyle de listelerde üst sıralarda yer alıyor… 

Son yıllarda tüm dünyayı etkileyen Latin danslarına Türkiye’de de rağbet hayli fazla. Hep Dans kulübünde özellikle de salsa, bachata gibi danslar, etkileyici müzikleriyle de listelerde ön sıralarda yer alıyor. Ayrıca bu danslar üzerine geceler düzenleniyor, salsa gecesi, bachata gecesi diye! Artık programlarını bu gecelere göre ayarlayan bir kesim bile oluştu.  Birçok kişinin sosyal çevresi de bu dans kurslarında oluşuyor. Hep beraber dans gecelerine gidiliyor, programlar yapılıyor. 

HEP DANS ÖNCÜLÜK EDİYOR

Bu kurslardan biri de Levent’te yer alan HEP Dans. Etiler Sanat Merkezi’nde dans eğitimleri veren HEP Dans oluşumu, hem dans eğitimleri hem de düzenlediği dans kamplarıyla Latin danslarını en eğlenceli şekliyle yaşatıyor. Eğitmen Hande Ermiş, “Yapamam diye düşünen insanlar çok. Yürüyebiliyorsanız dans da edersiniz. Yeter ki deneyin ve size uygun olup olmadığına bakın.” diyerek herkesi ücretsiz deneme derslerine beklediklerini söyledi.

İletişim

www.hepdans.com​​

(0532) 797 60 09

hande.ermis@hepdans.com

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
4352 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.