ALİ AĞAOĞLU, DAİRE SÖZÜNÜ TUTTU, TAPULARI SARIYER'DE DAĞITTI- Sarıyer Posta

logo

ALİ AĞAOĞLU, DAİRE SÖZÜNÜ TUTTU, TAPULARI SARIYER’DE DAĞITTI

ALİ AĞAOĞLU, DAİRE SÖZÜNÜ TUTTU, TAPULARI SARIYER’DE DAĞITTI

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, Avrupa şampiyonluğuna imza atan Ampute Futbol Milli Takımı’na verdiği daire sözünü tuttu. Daireler, Sarıyer’deki Maslak 1453’de düzenlenen törenle teslim edildi.

13 sporcu ve kaptan Osman Çakmak’a Çekmeköy’deki dairelerinin tapuları, noter huzurunda dağıtıldı. Törende konuşan Ağaoğlu, takımın kendilerine beraberlik ve birliğe ihtiyaç duyulan dönemde büyük mutluluk yaşattığını söyledi. Ağaoğlu, “Başarılarıyla bize gurur yaşatan bu kardeşlerimize ödül vermek, desteklemek görevimiz. Devlet de bu ödül yönetmeliğinde değişiklik yaptı. Bundan sonra başarı sağlayacak oyunculara ödül verilmesi sağlanacak. Ancak bu geçmişteki başarıları kapsamıyor. Biz de her şeyi devletten beklemeyerek devreye girmiş olduk” dedi.

“OLAYI HERKES İLK ÖNCE ŞAKA SANDI”

Takım kaptanı Osman Çakmak ise Ağaoğlu’na ödülünden dolayı teşekkür etti. Telefonla müjdeli haber verildiğinde herkesin olayı şaka sandığını anlatan Çakmak, “O anda çığlık koptu. Herkes çok mutlu oldu. Ali Bey’e çok teşekkür ediyoruz. Herkesin ev sahibi olmak ideali var. Bizler de noter huzurunda projeyi imzaladık” diye konuştu.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »
518 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.