Alarko - Carrier fark yaratmaya devam ediyor

logo

Alarko – Carrier fark yaratmaya devam ediyor

Alarko – Carrier fark yaratmaya devam ediyor

Sarıyer bölgesinde 1998 yılından beri ısıtma ve soğutma hizmeti veren Alarko – Carrier firması müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımla sektöründe fark yaratıyor.

17 yıldan bu yana Alarko-Carrier ısı teknik firması olarak Sarıyerlilere hizmet veren firmanın işletmecisi Musa Kazım Kılıç, çalışma alanlarıyla ilgili gazetemize demeç verdi. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuklarını belirten Kılıç, “Sarıyer bölge servisi olarak 1998 tarihinde beri ısıtma ve soğutma hizmet sektöründe çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti ön planda olmak üzere çalışmalarımız devam etmekte. 17 yıllık servis hizmetimize Alarko-Carrier Isı Teknik firması olarak bayilikle de süslemiş olduk. Bölge genelinde Alarko cihazlarının müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyelerde tutmak için üstün gayret ve azimle çalışmalarımız devam etmektedir.

KILIÇ; “MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ŞİRKETİMİZİN ANA PRENSİBİDİR”

 

Öncelikle biz yani Alarko Carrier Isı Teknik firması yeni enerji tasarrufu sağlayan yüksek verimli cihazların Türkiye pazarında ve Avrupa pazarında Alarko Carrier olarak ülkemizi en iyi seviyede tutmak için Alarko Carrier fabrikada çalışan Arge ve pazarlama departmanına teşekkür ederim. Bu süreçte dünyanın göz bebeği olan Sarıyer bölgesinde Alarko Carrier Isı Teknik firması olarak yerli yani Türk mühendislerimizin geliştirmiş ve piyasaya sunmuş olduğumuz merkezi sistem, kombi, klima, kazan, hidrofor, bina otomasyonu, güneş enerji sistemleri vs gibi cihazların satışını kurulum hizmetlerini ve de servis hizmetini vermekten gururu duymaktayız” şeklinde konuştu.

Bilgi: 0212 223 95 20 – 0555 534 67 11

Cumhuriyet Mah Arabayolu Cad No: 120 Tarabyaüstü

Etiketler: » »
1339 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.