AK PARTİ’Lİ GÜRPINAR: “EŞİM KÂBE YOLLARINDA YUMRUK KALDIRDI !

logo

AK PARTİ’Lİ GÜRPINAR: “EŞİM KÂBE YOLLARINDA YUMRUK KALDIRDI !

AK PARTİ’Lİ GÜRPINAR: “EŞİM KÂBE YOLLARINDA YUMRUK KALDIRDI !

Eşi Emre Ermiş’ten (34) şiddet gördüğü gerekçesiyle mahkemeden koruma kararı aldıran sunucu ve Ak Parti Sarıyer Yönetim Kurulu Üyesi İkbal Gürpınar Ermiş (46), boşanma davası açtı.

Gürpınar Ermiş, birlikte sundukları ‘Kâbe Yolları’ isimli programın çekimi için gittikleri umrede eşinin yumruğunu kaldırarak kendisine saldırdığını ve başka erkeklere sürtünmekle suçladığını iddia etti.

Gürpınar Ermiş, birlikte sundukları ‘Kâbe Yolları’ isimli programın çekimi için gittikleri umrede eşinin yumruğunu kaldırarak kendisine saldırdığını iddia etti. Dava dilekçesinde şu iddialara yer verildi: “Evliliğin ilk gününden itibaren eşine karşı kıskanç tavırlar sergileyen Emre Ermiş, bu kıskançlığını son 7-8 ayda fiziksel ve psikolojik şiddete çevirdi.

‘UMREDE SÜRTÜNMEKLE SUÇLADI’

Emre Ermiş, eşiyle birlikte sundukları ‘Kâbe Yolları’ adlı programın çekimleri için gittikleri umre ziyareti sırasında eşini başka erkeklere sürtünmekle suçladı. Başka bir sefer program ekibinin önünde yumruğunu kaldıran Emre Ermiş’i ekiptekiler engelledi. Aşırı kıskanç olan Emre Ermiş, müvekkilimin aleyhine delil oluşturmak amacıyla evine, otomobiline dinleme ve GPS cihazı yerleştirdi.”

600 bin TL tazminat talebi

İkbal Gürpınar Ermiş, 100 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat talep etti. Dava dosyasına gizlilik ve yayın yasağı konulmasını istedi.

Kaynak: Hürriyet

Etiketler: » » » »
1421 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.