AK Parti’den derneklere ziyaret

logo

AK Parti’den derneklere ziyaret

AK Parti’den derneklere ziyaret

AB Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve bir grup partiliyle birlikte Sarıyer’de faaliyet gören yaklaşık 20 derneği ziyaret etti. Heyet dernek yönetimiyle hem bayramlaştı, hem de yaklaşan 1 Kasım seçimlerinde destek istedi.

 

volkan-bozkir1-4

Bakan Bozkır eşlik etti

AK Parti grubu, kahvehane ve dernek lokallerinde bir araya geldikleri STK temsilcileri ziyaretlerine AB Bakanı Volkan Bozkır da eşlik etti.  AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Cemil Özbalta ve Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı‘nın da katıldığı ziyaretlerde, dernek başkanları, yöneticileri ve üyeleriyle bir araya gelindi. AB Bakanı Bozkır’ın da bulunduğu ziyaretlerde, dernek yöneticileri ve vatandaşlar programa yoğun ilgi gösterirken, AK Parti grubu, STK temsilcilerinden 1 Kasım seçimi için destek istedi.

Dernekler Tek Tek Ziyaret Edildi

bozkırAK Parti’lilerin bayramlaşma programı kapsamında gerçekleştirdikleri ziyaretler İstinye’deki İspirliler Derneği ile başladı. Burada verilen kahvaltıya katılan AK parti grubu daha sonra, Yeniköy Bağlar’daki Yaygın Söğüt Derneği, Samsun Ladik Aşağı Gölyazı Köyü Derneği, İstinye’deki Rize Elmalı Derneği, Yemişler Derneği, Reşitpaşa’daki Günlüce Köyü Derneği, Ayazağa’daki Sinoplular, Trabzonlular, Gümüşhaneliler, Ordulular ve Giresun Eynesil Derneği, FSM’deki Taşbayır Köyü Derneği, Sivas Doğanşar Derneği’ne ziyarette bulundu.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
1405 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.