AK Parti'de aday adaylığı başvuruları başladı...

logo

AK Parti’de aday adaylığı başvuruları başladı…

AK Parti’de aday adaylığı başvuruları başladı…

111AK Parti’den İBB ve Sarıyer Belediye Meclis üyesi olmak isteyenlerin İlçe Başkanlığı’na müracaatları başladı. Bugün Meclis Üyeleri Halil Canarıkan ve Hüseyin Coşgun’un yanısıra çok sayıda aday adayı başvuru belgelerini İlçe Başkan Yardımcısı Şevket Cankur’a teslim etti.

İLÇE TEŞKİLATINDA TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI

Öte yandan meclis üyelikleri için AK Parti İl Başkanlığı tarafından tüm ilçelerin teşkilatlarında temayül yoklaması yapıldı Sarıyer’de gerçekleştirilen yerel yönetimler toplantısında ise İBB Meclis Üyesi Hlil Canarıkan, İl Genel Meclis Üyesi Ali Düşmez ve Sarıyer Belediye Meclis 44Üyesi Hüseyin Coşgun tarafından sunumlar gerçekleştirildi.22

Sunumların ardından teşkilat üyeleri arasında bir temayül yoklaması yapıldı ve “Kimleri meclis üyesi olarak görmek istersiniz?” diye sorularak 8 isim yazmaları istendi. Mevcut meclis üyelerinin ise temayül yoklaması dışında tutulacağı ve dönem içindeki çalışmalarına göre değerlendirilecekleri belirtildi.

Temayül yoklamasında Selçuk Bozkır, Abdullah Günaylı, Şevket Cankur, Salih Güzel, Mustafa Tosun, Mehmet Büyük, Çetin Kara ilk yedinci sırada yer aldı Buse Subaşı, Ömer İlboğa ve Osman Yılmaz aynı oyu alarak sekizinci oldular.

1576 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.