Ak Parti Sarıyer'den anlamlı kampanya

logo

Ak Parti Sarıyer’den anlamlı kampanya

Ak Parti Sarıyer’den anlamlı kampanya

0_716914.13709Sarıyer’de 10 Ağustos tarihinde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi AK Parti İlçe Teşkilatınca “Erdoğan varsa, Biz De Varız” adı altında bir kampanya başlatıldı.

 

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nca bir kampanya düzenlendi. “Erdoğan varsa, Biz de Varız Sarıyer” adı altında düzenlenen kampanya çerçevesinde partililer Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için Ziraat Bankası Sarıyer Şubesinde hesaba bağışta bulundu. Düzenlenen etkinliğe, Sarıyer Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve çok sayıda partili katıldı.

Banka önünde açıklama yapan AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, İlçe Başkanlığı olarak “Erdoğan varsa, Biz de Varız Sarıyer” adı altında düzenledikleri kampanya çerçevesinde AK Parti’nin Cumhurbaşkanı adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’ı Sarıyerliler olarak destek çıktıklarını ve Recep Tayyip Erdoğan adına açılan hesaba bağışta bulunduklarını kaydetti. 0_114501.13709 Bayraktar,  “Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı olarak bir organizasyon ve kampanya düzenledik. 10 Ağustos’ta Türkiye cumhurbaşkanını seçecek. 10 Ağustos’ta ilk defa Türkiye halkı ilk defa kendi oylarıyla seçecek. Bu Cumhurbaşkanı adaylarıyla ilgili seçim süreci başladı ve bunu biz yakından takip ediyoruz. Yüksek Seçik Kurulu (YSK) başkanı daha doğrusu devlet Cumhurbaşkanı adaylarına bir seçim yardımı vermiyor. Cumhurbaşkanı adaylarımız halktan topladıkları yardımlarla seçim kampanyalarını yürütüyorlar. Biz de Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı olarak Tayyip Erdoğan’a gönül veren arkadaşlarımızla beraber Sarıyer’deki gönül verenler ile burada toplandık. Biz buradan bugün kampanyayı başlatıyoruz. İnşallah ilerleyen günlerde de Sarıyerli hemşehrilerimiz bu kampanyaya destek olmaya devam edecekler. Yeni Türkiye’nin oluşumunda, oluşacak olan yeni Türkiye’de bizimde bu çorbada tuzumuz olsun diyen Sarıyerlilerle birlikteyiz  Herkese teşekkür ediyorum bu etkinliğe ve bu kampanyaya katıldıkları için. Bu vesileyle de tüm halkımızı bu Cumhurbaşkanlığı seçiminde taraf olmaya Türkiye’nin ilerlemesine, gelişmesinden yana taraf olmaya davet ediyorum. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesi için destek vermeye davet ediyorum” dedi. Konuşmanın ardından İlçe Başkanı Bayraktar ve partililer bankaya girerek bağışta bulundular.

Etiketler: » » » » » »
582 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.