AK Parti Sarıyer'de ilk aday adayı Nurettin Çelik

logo

AK Parti Sarıyer’de ilk aday adayı Nurettin Çelik

AK Parti Sarıyer’de ilk aday adayı Nurettin Çelik

celik1AK Parti Sarıyer Teşkilatı’nın Kurucu İlçe Başkanı Nurettin Çelik, Sarıyer Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvurusunu yaptı. AK Parti Sarıyer’de ilk aday adaylığını açıklayan kişi olan Nurettin Çelik, “Önce Allah’a sonra kendime güveniyorum” dedi.

NURETTİN ÇELİK: “KENDİME GÜVENEREK BURADAYIM”

Kalabalıkla bir grupla birlikte ilçe binasına gelerek Sarıyer Belediye Başkan Aday Adaylığı başvuru belgelerini İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’e teslim eden Çelik, ilçe binasının toplantı salonunda toplanan partililere bir konuşma yaptı. Çelik,  “Önce Rabbime daha sonra acizane kendime güveniyorum. Bu görevi hakkıyla,  hakkaniyetiyle AK Parti misyonuna herhangi bir sıkıntı vermeden celik6yerine getireceğime inanıyorum. Daha sonra siz teşkilat mensubu arkadaşlarımıza güveniyorum. Bugüne kadar beni hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Girmiş olduğum seçimlerin hepsinden galip olarak çıkmayı başardık. Bu hepimizin başarısıydı. 1984’ten bu yana Sarıyer’deyim. Sarıyer’in girmediğim mahallesi, girmediğim sokağı yoktur. Belediye başkan yardımcılığı ve ilçe başkanlığı görevlerim süresince hep vatandaşın yanında olmaya çalıştım. Ben bu görev için arzu ederek ve kendime güvenerek buradayım. Dileriz bu görev Nurettin Çelik’ten yana olur duasıyla yola çıkıyoruz” dedi.

ÖZDEMİR: “BİZDE KAVGA OLMASINI BEKLEYENLER BOŞUNA BEKLEMESİN”

 

AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ise partililere birlik ve beraberlik mesajı vererek şunları söyledi:

“Nurettin Bey bizi siyasete başlatan üzerimizde emeği çok olan değerli bir abimiz. Teşkilat kendi içerisinden çıkan herkese sahip çıkmıştır. Bundan hiç şüphemiz yok. Biz de renklilik ve çeşitlilik var. Bizde kavga olmasını bekleyenler, adaylar arasında sürtüşme olsun isteyenler de boşuna beklemesin. Biz teşkilat hiyerarşisi içerisinde birlik ve beraberliği, parti menfaatlerini her zaman en üstte tutan bir yapıya sahibiz. AK Parti Sarıyer’de kazanacak, halkımız kazanacak. Sarıyer’i gerçekten çok iyi bilen, Sarıyer üzerinde büyük emeği olan değerli başkanımıza hayırlı olsun diyorum.

 

 

 

1550 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.