Ak Parti Sarıyer ilçe Teşkilatı bayramda Sarıyer ile bütünleşti

logo

Ak Parti Sarıyer ilçe Teşkilatı bayramda Sarıyer ile bütünleşti

Ak Parti Sarıyer ilçe Teşkilatı bayramda Sarıyer ile bütünleşti

bayram 3

Ramazan Bayramı’nın birinci günüde Ak Parti İstanbul Milletvekilli Osman Aşkın Bak, Türkan Daloğlu,  Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, İl genel Meclis üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ve yöneticileri katıldığı bayramlaşma programı çoşku ile geçti.

Açılış konuşmasında AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir  partililerin ve tüm Sarıyerlilerin bayramını kutladı. Özdemir, “Bayrama ulaşmanın ve girmenin mutluluğu içindeyiz. Ramazan ayı çok önemli bir ay. Birlik ve beraberliğin yakalanması için sahurlarda iftarlarda vatandaşlarımızla bir araya gelerek onlarla sohbet etme imkanı bulduk. Ramazan boyunca ihtiyaç sahibi insanların kapılarını çaldık. Ramazan ayı onların kapısını çalmak için bir vesile oldu. Ramazan bitti diyerek onları unutmuş değiliz. Bundan sonra da ziyaretlerimiz de vatandaşlarımızla bir araya gelmelerimizde devam edecek. Hükümetimizin istikrarlı tutum ve çalışmalarını sizlerde görüyorsunuz. Bu birlik ve beraberlik içerisinde Yerel seçimlerden de galip çıkacağımızı düşünüyorum.” dedi.

bayram 2

İstanbul Milletvekili Osman Aşkın Bak, birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak olan çalışmalarla yerel seçimleri alacaklarına emin olduklarını belirterek şunları söyledi.  “Ramazan ayını geride bırakıyoruz. Teşkilatlarımızla beraber Sarıyer’de düzenlenen etkinliklerde beraber olduk. Şehitleri, yakınları düşkünleri her daim hatırlamalı ve yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz. Gittiğimiz her yerde yoğun ilgi var.  Sarıyer’de yaklaşan yerel seçimlerde alacağımız başarılı sonuçla bunu taçlandırmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
İstinye tersane alanında toplanan ilçe teşkilatı daha sonra Başkabakan Recep Tayyip Erdoğan’nın da katıldığı İstanbul İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına gitti.
Haber: Levent PEHLİVANOĞLU

Etiketler: » »
1581 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.