AK Parti Sarıyer Demokrasi Nöbeti’nde

logo

AK Parti Sarıyer Demokrasi Nöbeti’nde

AK Parti Sarıyer Demokrasi Nöbeti’nde

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından Sarıyer Meydanı’nda düzenlenen Demokrasi Nöbeti adeta şölen havasında devam ediyor.

2FETÖ’nün darbe girişimi sonrası vatandaşlar tüm Türkiye’de meydanları terk etmeyerek, “Demokrasi Nöbeti’ni sürdürüyor. Darbe girişiminin yaşandığı ilk günden itibaren demokrasi nöbetine geçen Sarıyerliler meydanları terk etmeyerek, Cumhuriyet ve demokrasimize sahip çıkıyor. Bu kapsamda Sarıyer Meydanı Atatürk Anıtı önünde bir araya gelen binlerce Sarıyerli, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mehteran ekibiyle geç saate kadar meydanlardaydı.

DEMOKRASİ NÖBETİ’NE YOĞUN KATILIM

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mehteran ekibinin sahne aldığı geceye; AK Parti MKYK üyesi, İstanbul Milletvekili ve T.B.M.M. Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Burhan Kuzu, Sümeyye Erdoğan, AK Parti Sarıyer İlçe yönetimi ve binlerce Sarıyerli vatandaş katıldı.akp

BAYRAKTAR: ÖNÜMÜZDE HİÇBİR ENGEL DURAMAZ

AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, yaptığı konuşmada, “Türkiye üzerinde oyun oynamak isteyenlere, fırsat vermediniz. Siyasi düşünceleri bir tarafa bırakarak, ‘önümüzde hiçbir engel duramaz’ dediniz. Bir araya geldiniz. Yüreklerinizle tankların silahların önüne çıktınız. Şehit oldunuz, gazi oldunuz. Hepinizi kutluyorum. Çanakkale’de destan yazan neslin torunları olduğunuzu gösterdiniz” dedi.

 

sümeyya

Etiketler: » » » » » » » » » »
1968 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.