Ak Parti Sarıyer 4’te 4 yaptı

logo

Ak Parti Sarıyer 4’te 4 yaptı

Ak Parti Sarıyer 4’te 4 yaptı

Ak Parti İstanbul İlçeler Arası Futbol Turnuvası başladı. Ak Parti Sarıyer, oynadığı tüm maçlarda galibiyet alarak çeyrek finale çıktı. 

 

ak sporAK Parti İstanbul İl Teşkilatı Sosyal İşler Birim Başkanlığı Spor Komisyonu tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen ‘ Geleneksel AK Parti İstanbul İlçeler Arası Futbol Turnuvası’ başladı. Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, Ak Sarıyer takımı hazırlıklarına iddialı bir şekilde devam ediyor.

Ak Parti Sarıyer’den büyük başarı

Maçlarına devam eden Ak Sarıyer takımı karşılaştığı 4 takımı da yenerek galibiyetle çeyrek finalle yükseldi. Dostane bir havada geçen maçlarda başarılı sergileyen Ak Sarıyer takımı, turnuvaya iddialı bir şekilde devam ediyor.

 

İddialı bir kadroyla sahaya çıkıyorlar

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı takımının kadrosunda; Ak Parti ak sarıyerSarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, İstanbul Milletvekili Şirin Ünal, Halkla İlişkiler Başkanı Cemil Özbalta, Tanıtım ve Medya Başkanı Cenk Laleli, Mali ve İdari İşler Başkanı İlhan Bal, Meclis Üyeleri; Hüseyin Coşgun, Saim Kain, Adem Özel ve yönetim kadrosunda yer alan bir çok isim bulunuyor.

“Sarıyer’e kupayı getireceğiz”

Antrenmanlara iddialı başlayan Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı turnuva için hazırlıkları devam ediyor. Metin Oktay Spor Tesisleri’nde hazırlıklarını sürdüren ekip, “Kupayı bu sene Sarıyer’e getireceğiz, tüm çabamız bu yönde olacak” sözünü verdiler.

 

Etiketler: » » » » » » » » »
1944 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.