AK Parti İlçe Başkanı Özdemir, “Vatandaşımızın bize büyük teveccühü var”

logo

AK Parti İlçe Başkanı Özdemir, “Vatandaşımızın bize büyük teveccühü var”

AK Parti İlçe Başkanı Özdemir, “Vatandaşımızın bize büyük teveccühü var”

1AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, Sarıyer’de gerçekleştirdikleri sosyal etkinlik ve çalışmalara katılan vatandaşların yakın ilgisi ve teveccühünün kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Ramazan ayının bu sene çok bereketli geçtiğini söyleyen Hüseyin Özdemir, parti olarak da birçok sosyal çalışmaya imza attıklarını, kadın kolları ve gençlik kollarının da bu çalışmalar içinde önemli görevler üstlendiğini ifade etti. Teşkilat olarak oluşturdukları ‘Hami Aile’ projesiyle desteğe muhtaç aileleri tespit edip, maddi-manevi yardımda bulunduklarını belirten Özdemir şu açıklamayı yaptı:

2“EKONOMİK DURUMU İYİ OLMAYAN AİLELERİN ELİNDEN TUTTUK”

“Teşkilatımızla fakir-fukara evlerine gidip, sofralarını paylaştık. Hami Aile projesi kapsamında 200 kişilik bir grupla evleri ziyarete edip, ailelerin sorunlarını öğrendik. İhtiyaç sahibi aileleri, ekonomik durumu iyi olan ailelerle buluşturduk, kaynaşmalarını sağladık. Samimi tablolar yaşandı. Ekonomik durumu iyi olmayan, kendisi, çocukları özürlü ve işsiz olan aile fertleri var. Bunların elinden tuttuk. Biz bu birlikteliğin yalnızca Ramazan ayında değil, daha sonraki günlerde de devam etmesi için arkadaşlarımız büyük gayret sarfetti. Bu insanlarımızın dertlerine çare olabildiysek ne mutlu bize. Zaten Ramazan’ın en büyük güzelliği de. Sokak iftarlarında halkımızla buluştuk: Halkımızın olağanüstü bir teveccühüyle karşılaştık. Sofralarımız doldu taştı. Eski tersane alanındaki etkinliklerimize büyük ilgi gösterildi. Tabiki biz tüm bunları hayra yoruyoruz.”

646 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.