AK Parti Sarıyer Teşkilatı halkla bütünleşiyor...

logo

AK Parti Sarıyer Teşkilatı halkla bütünleşiyor…

AK Parti Sarıyer Teşkilatı halkla bütünleşiyor…

16AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı, 2014’ün Mart ayında yapılacak yerel seçimi kazanmak için yoğun bir çaba harcıyor. İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ve ekibi Sarıyer’in tüm mahallelerini dolaşıp, insanlarla yüz yüze görüşerek sorunlarını öğreniyor, görüş ve önerilerini alıyor.

AK Parti Sarıyer Teşkilatı ilçede yaşayan her kesimden kadın-erkek- yaşlı genç ayırt etmeden, yediden yetmişe herkesle bir araya gelip, oy oranının artırılması konusunda etkili bir siyasi çalışma yürütüyor.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE VATANDAŞIN YANINDA

Ramazan ayı süresince her mahallede iftar ve sahur sofralarına eşlik eden AK Parti’liler, Ramazan sonrasında da Sarıyer halkı buluşmasını sürdürüyor. Yakınları vefat eden ailelere yapılan taziye ziyaretleri ile 12vatandaşların üzüntüsü paylaşılırken, düğün ve nikah gibi özel törenlerde de bulunarak insanların sevinçlerine ortak oluyorlar. AK Parti Teşkilatı, esnaf, kurum ve dernek ziyaretleri ile de her an Sarıyer halkına yakın duruyor.

Bu arada Sarıyer sınırları içine dahil edilen Ayazağa, Maslak ve Huzur Mahallelerine de düzenli olarak uğrayıp, vatandaşların geçmiş yıllardan birikmiş sorunları ile ilgilenen AK Parti Teşkilatı, adeta Sarıyerli’nin üzüntüsünde dert ortağı, sevincinde paydaşı ve sorununda direkt muhatabı olarak gerçek bir dürüst siyasetçi örneği sergiliyor.

Yaklaşan seçim sürecinde AK Parti’nin sahaya tam hakim olduğu ve İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir başta olmak üzere bütün ilçe teşkilatının gece gündüz demeden çalışarak hedefe ilerledikleri görülüyor.

1048 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.