Adnan Ayber’den Ferahevler’deki 55 vatandaşa müjde

logo

Adnan Ayber’den Ferahevler’deki 55 vatandaşa müjde

Adnan Ayber’den Ferahevler’deki 55 vatandaşa müjde

BSarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Ayber, Belediye Meclis’nde yaptığı konuşmada Ferahevler Mahallesi’ndeki 388 ada 4 parsel evleri bulunan 55 vatandaşa tapularının verileceğini söyledi.

Adnan Ayber tarafından işlemleri takip edilen ve yaklaşık 6 yıldan bu yana devam eden davanın vatandaşların lehine sonuçlandığı belirtildi. Mahkeme gerekçeli kararını yazdıktan sonra 55 vatandaşa tapuları verilecek.

Sarıyer Belediye Meclisi’nde yaptığı kısa konuşma ile tapu alacak vatandaşlara müjde veren Başkan Yardımcısı Adnan Ayber; “Buradan müjdeyi vereyim, 388 ada 4 parselle ilgili 1980’den beri sıkıntısı olan 53 vatandaşımızın 6 yıldır süren mahkemesi dün bitti. Tapularının verilmesi kararı alındı. Kararın yazılmasından sonra 55 Avatandaşımız 30 yıldan fazla süren zaman sonunda benim de çok uğraştığım davayı kazandık” dedi.

Adnan Ayber’in konuşmasını gülerek izleyen AK Parti’li Hüseyin Coşgun, kendisi de Ferahevler sakini olduğu ve bu konuda soruşturma önergesi verdiği için, çabasından dolayı Ayber’e teşekkür etti.

1647 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.