ADANA’DAKİ KORKUNÇ CİNAYET

logo

ADANA’DAKİ KORKUNÇ CİNAYET

ADANA’DAKİ KORKUNÇ CİNAYET

Adana’da bir süredir kayıp olan 38 yaşındaki Cem Atalmış, ev satın almak için 160 bin lira verdiği şahıslar tarafından önce işkenceye uğradı, ardından tabancayla vurulup öldürüldü.

Adana’da kaybolduktan sonra ev satın almak için 160 bin lira verdiği kişiler tarafından sopayla işkence yapılıp tabanca ile öldürüldükten sonra gömüldüğü ortaya çıkan şahsı, zanlıların “Eve perde takacağız” bahanesi ile kandırdığı ortaya çıktı.

”İŞE GİDİYORUM” DİYEREK ÇIKTI

Adana’nın Çukurova ilçesine bağlı Salbaş Mahallesi’nde meydana gelen olay iddiaya göre şöyle gelişti; Oto kiralama işi yapan Cem Atalmış (38)  21 Mart günü “İşe gidiyorum” diyerek çıktı ve bir daha dönmedi. Bunun üzerine ailesi kayıp başvurusu yaptı. Polis, başvuru üzerine gasp ve cinayet dedektiflerinden özel ekip kurup Atalmış’ın Mehmet T. ile D.T. tarafından ev satma bahanesiyle dolandırıp daha sonra da işkence yaparak tabanca ile vurduktan sonra Karaisalı İlçesi Salbaşı Mahallesi’nde ormanlık bir alana gömdüğünü tespit etti. Mehmet T. İstanbul’da gözaltına alınarak  Adana‘ya getirildi.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » »
510 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.