ADALET PARTİSİ'NDEN TANIŞMA YEMEĞİ

logo

ADALET PARTİSİ’NDEN TANIŞMA YEMEĞİ

ADALET PARTİSİ’NDEN TANIŞMA YEMEĞİ
Sarıyer İlçe Teşkilatı’nı oluşturan Adalet Partisi’nde genel merkez ile ilçe teşkilatı arasında ‘Tanışma yemeği’ düzenlendi. Yemeğe Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özdemir ve Musa Kılıç katılarak kurucu üyelere rozet taktı

İlçe Başkanlığı’na Timur Telatar’ın atanmasıyla Sarıyer’de teşkilatlanma çalışmaları hız kazanan Adalet Partisi’nde Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özdemir ve Musa Kılıç partililerle buluştu. Rumeli Kavağı’nda Sarıyer teşkilatı ile genel merkez arasında düzenlenen ‘Tanışma Yemeği’nde kurucu üyelere rozetleri de takıldı.

RUMELİ KAVAĞI’NDA TANIŞMA YEMEĞİ

Adalet Partisi Kurucu Sarıyer İlçe Başkanlığı’na atanan Timur Telatar, kurucu teşkilat üyeleriyle genel merkez arasında ‘Tanışma yemeği’ düzenledi. Rumeli Kavağı’nda Boğaz Balık Restoran’da düzenlenen yemeğe Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özdemir, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Musa Kılıç, Genel Merkez Yüksek Haysiyet Divanı Kurucular Kurulu Üyesi İskender Hancı, Sarıyer İlçe Başkanı Timur Telatar, İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Akyıldız, İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Topaloğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yakup Köseoğlu, Sarıyer İlçe Teşkilatı Kurucu Üyesi Ümit Şengöz, Ali Hancı, Hulusi Arslan katıldı. Yemeğe ayrıca Kağıthane İlçe Başkanlığı’na yeni atanan Süleyman Kırlanoğlu da katıldı.

İLK SEÇİMDE İKTİDARA GELECEK

Yemekte konuşan Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özdemir, partisinin teşkilatlanma çalışmalarına hız verdiğini ve tüm Türkiye’de büyük bir ilgi gördüklerini vurguladı. Adalet Partisi’nin siyasetin merkezinde oluşan boşluğu dolduracağını söyleyen Özdemir, “Adalet Partisi ilk seçimde iktidara gelecek. Ülkemizin buna ihtiyacı var. Bu belirsizlikten Türkiye’yi kurtaracak tek parti Adalet Partisi.”dedi. Yemekte yaklaşan referandumla ilgili olarak da konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özdemir, parti olarak ‘Hayır’ diyeceklerini söyledi.

ROZET TAKTILAR

Adalet Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen genel merkez ile Sarıyer teşkilatı arasındaki tanışma yemeğinde yeni partinin yeni üyelerine rozetleri de takıldı. Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özdemir ve Musa Kılıç Sarıyer İlçe Başkanı Timur Telatar, Kağıthane İlçe Başkanı Süleyman Kırlanoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Yakup Köseoğlu, Kadın Kolları Başkanı Dilek Topaloğlu’na rozetlerini taktı. Sarıyer İlçe Başkanı Timur Telatar’ın da teşkilat kurucu üyelerine rozet taktığı yemeğe Sarıyer Posta’da katıldı. Genel Yayın Yönetmenimiz Levent Pehlivanoğlu Sarıyer’de teşkilatlanma çalışmalarını yürüten Adalet Partisi İlçe Başkanı Telatar ve kurucu üyelerine “Hayırlı olsun.”diyerek başarılar dileğinde bulundu.

http://www.sariyerposta.com

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
4961 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.