Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi 1 Yaşında!

logo

Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi 1 Yaşında!

Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi 1 Yaşında!

Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi 1. yılını görkemli bir kokteyl ile kutladı. Acıbadem Sağlık Grubu tarafından İstanbul’un en seçkin semtlerinden biri olan Zekeriyaköy’de açılan Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi’nin birinci yıl kokteyli Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve çok sayıda Zekeriyaköy sakininin katılımıyla gerçekleşti. 

 

2015 yılından beri hizmet veren ve kısa sürede bölgenin sağlıkta en önemli hizmet noktası haline gelen Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi birinci yaşını, Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi Başhekimi Dr. Nilay Soydan Şahinoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen bir kokteyl ile kutladı.

Açılışa yoğun ilgiAcıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi Başhekimi Dr. Nilay Soydan Şahinoğlu -

Açıldığı günden bugüne, oluşturduğu entegre sağlık hizmeti modelini Zekeriyaköylüler ile buluşturan Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi’nin birinci yıl etkinliğine; Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay, Acıbadem Sağlık Grubu Bölgesel Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı Tahsin Güney, Acıbadem Avrupa Yakası Tıp Merkezleri Direktör Yardımcısı Seyyal Hacıbekiroğlu, tıp merkezi yönetimi ve personeli, hekimler ve çok sayıda Zekeriyaköy sakini katıldı. Magazin dünyasının önde gelen isimlerinden Can Tanrıyar da davete katılanlar arasındaydı.

Şahinoğlu: Çok güzel dönüşler aldık

Birinci yıl kokteylinin açılış konuşmasını yapan Dr. Nilay Soydan Şahinoğlu, “Geçen bir yıl içerisinde Acıbadem Sağlık Grubu Tıp Merkezleri olarak farklı bir konumlanma dönemi içine girdik. Bu doğrultuda hastalarımızı misafir ve komşularımız; kendimizi ise ev sahibi olarak görüyoruz. Bir yıllık hizmet sürecimizde ‘hastalarımıza yakın’ olma prensibi ile hareket ettik ve çok güzel dönüşler aldık. 1 sene içinde bu kadar yol kat etmemizde katkısı bulunan tüm hekimlerimize, personelimize ve tabi ki tüm hastalarımıza gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

Genç: Başarılarının devamını diliyorum

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç -Sonrasında Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç söz alarak, “Bu bölgede böyle bir sağlık hizmetine ihtiyaç vardı. Açıldığı günden beri Acıbadem’in verdiği hizmetlerden dolayı güzel geri dönüşler aldık. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Trio müziklerin renk kattığı etkinlikte, Acıbadem Zekeriyaköy Tıp Merkezi’nin ilk hastası olan Orhan Ekşioğlu’na da Başkan Şükrü Genç tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

İletişim:

Zekeriyaköy Mah., Kardelen Cd. No:2, 34450 Sarıyer 

0212 201 5656

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve ilk hasta Orhan Ekşioğlu

Etiketler: » » » » » » » » » »
3706 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.