87. sayımız okurlarıyla buluştu

logo

87. sayımız okurlarıyla buluştu

87. sayımız okurlarıyla buluştu

Tarafsız, objektif ve Sarıyer’e değer katan çizgisiyle yoluna devam eden Sarıyer Posta Gazetesi 87. sayısıyla yeni gündemi belirleyecek.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana yaptığı özel haberler, gündeme getirdiği konularla Sarıyer’in nabzını tutan Sarıyer Posta Gazetesi, siyasetten sanata, ekonomiden çevre haberlerine kadar Sarıyerlilere geniş bir yelpaze sunuyor. Sarıyer’e değer katmayı misyon edinen ve yaptığı haberlerle dikkat çeken Sarıyer Posta Gazetesi, gündeme taşıdığı sorunların birçoğunun çözülmesine katkı sundu.

Pehlivanoğlu: Sarıyer’e değer katmaya devam edeceğiz

pehlivanoglu-Sarıyer’de arkasında hiç bir kurum, kuruluş ve kişi bulunmayan Sarıyer Posta Gazetesi’nin 87.  sayısına dair açıklamada bulunan Sarıyer Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, tarafsız çizgilerini sürdürecekleri mesajını verdi. Pehlivanoğlu, “Demokratik, katılımcı ve herkese eşit mesafede duran bir çizgimiz var. Bu sayımızda da aynı misyonumuz devam etti. Sarıyerliler için nitelikli doğru ve güvenilir bilginin kaynağı olmaya devam edeceğiz. Yıllarca gazetecilik etiğine uygun yayın yaptık ve yapmaya da devam edeceğim. Gazetemiz kendisine Sarıyer’e hizmeti misyon edinen bir yayın oldu ve olmaya da devam edecektir. 7 yıldır kendi ayaklarımız üzerinde duruyoruz. Hiç bir kurum veya kişinin menfaatlerine göre yayıncılık yapmadık ve yapmayacağız. Sarıyer’e değer katmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Etiketler: » » » » »
2272 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.