logo

BİLGİÇ: ‘TÜM İSLAM ALEMİN KURBAN BAYRAMINI TEBRİK EDERİM’

BİLGİÇ: ‘TÜM İSLAM ALEMİN KURBAN BAYRAMINI TEBRİK EDERİM’

MHP Sarıyer İlçe Teşkilatı, ilçe binasında partililerle bayramlaşma töreni gerçekleştirdi. Ardından MHP İl Başkanlığı’nı ziyaret eden partililer, programda tüm İslam âlemine bayram tebriklerinde bulundular.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıyer İlçe Teşkilatı’nın, bayramın üçüncü günü gerçekleştirdiği bayramlaşma programında konuşan Ünsal Bilgiç, “Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ederim. Allah (cc) yalnız yaradanın rızasını kazanmak için, yaptığınız kurban ibadetlerinizi kabul ve makbul eylesin. Ayrıca aynı takvime rast gelmesi sebebiyle Sultan Alparslan ile Malazgirt Ovası’nda 26 Ağustos 1071 tarihinde Anadolu’yu Türk Milleti’ne yurtlaştıran, Mustafa Kemal Atatürk ile Dumlupınar’da 30 Ağustos 1922 tarihinde, düşmana Türk Milleti’nin yenilmezliğini zaferle bir kez daha taçlandıran şehitlerimizin, yüce milletimize olan mirasına daima sahip çıkma ilke ve şuuru ile Zafer Bayramınızı da kutlarım. Yaşamakta olduğumuz tüm hain saldırılar karşısında Allah askerlerimizin, polisimizin ve bütün kolluk kuvvetlerimizin yardımcısı olsun” dedi.

İSLAM ÂLEMİNE BAYRAM TEBRİĞİ

Sarıyer MHP yönetiminin yoğun katılımıyla gerçekleşen programda partililerle bayramlaşma gerçekleşti. MHP Sarıyer İlçe Binası Merkezi’nde gerçekleşen bayramlaşma sonrası ilçe başkanı Ünsal Bilgiç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri hep birlikte MHP İl Başkanlığı’na gitti.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
369 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.