HASİBE AKDEMİR;'BİR GÜZELLİK,YAP KENDİNE'

logo

HASİBE AKDEMİR;’BİR GÜZELLİK,YAP KENDİNE’

HASİBE AKDEMİR;’BİR GÜZELLİK,YAP KENDİNE’

Modern kadınların vazgeçilmez tutkusudur güzellik. Bir güzellik salonunda bulunması gerekenden daha fazlası bulunan, HSB Güzellik Salonu “Bir Güzellik Yap Kendine” sloganıyla Sarıyer Çayırbaşı Mahallesi’nde Sarıyerlilere hizmet veriyor.

ÖNYARGILI YAKLAŞIYORLAR”

HSB Güzellik Salonu sahibi Hasibe Akdemir “Biz burada en güzel hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin yüzlerini güldürmek bizim en büyük mutluluğumuz, çok şükür bugüne kadar bütün müşterilerimizin yüzleri gülerek buradan çıkmışlar. Çünkü bizim hizmet anlayışımızda, “Mutlu insanlar gülen yüzler” yaklaşımı var. Ama insanlar Çayırbaşı’nda olmamızdan dolayı önyargıyla yaklaşıyorlar, o yüzden başka semtlere gidiyorlar. Bizim bu önyargıları kırmamız gerekiyor.”

“ELİMİZDEN GELENİN DAHA FAZLASINI YAPIYORUZ”

Hasibe Akdemir, “Burada insanların istek ve ihtiyaçlarına göre hizmet veriyoruz. Çatlak tedavisi, pasif jimnastik, botox-dolgu, yüz mezoterapisi, PRP, cilt bakımı, ipek kirpik uygulama gibi her konuda müşterilerimize yardımcı oluyoruz, bütün isteklerini elimizden gelenin daha fazlasını yaparak yerine getiriyoruz. Çalışma arkadaşlarımı çok titiz bir şekilde seçerek, yapacağımız hizmetlere göre ekipler oluşturuyoruz.”

“ÇOK GENİŞ BİR HİZMET ALANIMIZ MEVCUT”

“Epilasyondan ameliyatsız yüz gerdirmeye, kalıcı makyajdan leke tedavisine, bölgesel incelmeden el ayak bakımına kadar güzellik anlamında birçok hizmet verdiklerini belirten Akdemir, “Bütün bu hizmetleri, uygun fiyatlar ve paket seçenekleri sunuyoruz.”

Etiketler: » » » » » » » » »
977 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.