Sarıyer Posta | SARIYER haberleri ve Sarıyer Siyaset, Sarıyer Gündem -

logo

Protokolde yer bulamayan Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’da  Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak’a işte böyle patlattı espriyi!

Cumhuriyet Meydanı’nda son zamanlarda neredeyse her tören programında protokol üyeleri zor anlar yaşıyor! Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin ile Belediye Başkanı Şükrü Genç’in etrafını çeviren siviller, daire müdürleri ve diğer protokol üyelerinin tören alanının arka kısımlarında kalmalarına neden oluyor. Dün düzenlenen Cumhuriyet Bayramı çelenk sunum töreninde de aynı sorun bir kez daha yaşandı!

DAİRE AMİRLERİ PROTOKOLDE YER BULAMIYOR

Siyasi parti teşkilat üyeleri ve mahalle muhtarları ile belediye meclis üyelerinin protokol alanını kapatması nedeniyle başta İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı ve İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Aygün olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz ve Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Namık Şişman gibi birçok daire amiri dışarıda kaldı. Protokole uzak bir yerde törene katılan daire amirlerinin bu durumu, ‘Muhtarlar yerinizi kapmış’ diye esprilere konu olunca İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı’da esprinin bombasını patlattı! Tören alanında Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı  Hüseyin Sarıuçak ile tokalaşan Emniyet Müdürü Çamırcı’nın “Çevik kuvvetle gelir sizi dağıtırım!” şeklindeki esprisi  herkesi güldürdü!

Haber/Abdulhamit ALBEZ

Etiketler: » » » » » » »
1701 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.