Sarıyer Posta | SARIYER haberleri ve Sarıyer Siyaset, Sarıyer Gündem -

logo


twittergoogle plus
Sarıyer Posta
info@sariyerposta.com

İlkeli, objektif ve tarafsız yayınların sayılı örneklerinden olan Sarıyer Posta Gazetesi’nin 78. sayısı okurlarıyla buluştu. Dop dolu yeni sayısı okurlarıyla buluşan Sarıyer Posta Gazetesi’nde Sarıyer’e dair  ekonomiden, siyasete, sanattan, çevreye kadar merak ettiğini her şeyi bulabilirsiniz.

2008 yılında yayın hayatına başlayan Sarıyer’de yerel basının öncüsü ve tek tarafsız gazetesi olan Sarıyer Posta Gazetesi içeriği kadar görsel yönüyle dikkatleri üzerine çekiyor.  Her koşulda Sarıyer’e hizmet ilkesinden ödün vermeyen ve kamusal gazetecilik örneği gösteren Sarıyer Posta Gazetesi, yoluna dolu dizgin devam ediyor.  78. sayını nedeniyle değerlendirmede bulunan gazetenin İmtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu, “İlkeli objektif kamu denetçisi görevini yerine getiren ve sorunları çözmeyi ilke edinen gazetemiz, yeni sayısının haklı gururunu yaşıyor. Tarafsız, hiçbir kurum ve kuruluşa sırtını dayamayan tüm kurum ve kuruluşlara eşit mesafede yayın yapmaya devam ediyor. Sarıyer ve İstanbul’da gazete çıkartmanın zorluklarına rağmen kendi ayaklarımız üzerinde ve bağımsız bir gazete olarak yayınımıza devem edeceğiz. İlk günün heyecanı ile bağımsız, tarafsız ve objektif haber anlayışımızla her kurum ve kuruluşa eşit mesafe ilkesiyle gazetecilik yapmaya devem edeceğiz” dedi. Pehlivanoğlu, Sarıyer posta gazetesinin kurulduğu günden beri yaptığı haberler ve gündeme getirdiği konularla rakiplerinden farklı bir çizgiye sahip olduğunu belirti.

Sarıyerlilerin sorunlarına çözüm olmayı ilke edinmiş Sarıyer Posta Gazetesi, 40 sayfalık baskısında kentin sanatını, sporunu ve siyasetini irdeliyor. Özgün haber ve güncel konuların yanı sıra 77. Sayı röportaj, ilan, reklam ve tanıtım yazıları ile sizleri bekliyor.

Sarıyer Posta Gazetesi irtibat:

0212 271 26 46 – 0507 245 82 81

sariyerposta@gmail.com

Etiketler: » »

Fatal error: Call to undefined function fb_like_button() in /home/sariyerposta/public_html/wp-content/themes/HaberMatikV3/single-kose-yazilari.php on line 59