19 MAYIS’I COŞKUYLA KUTLADIK

logo

19 MAYIS’I COŞKUYLA KUTLADIK

19 MAYIS’I COŞKUYLA KUTLADIK

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, Sarıyer Atatürk Anıtı alanında sabah saatlerinde düzenlenen programla devam etti. Mustafa Kemal Paşa’nın Samsun’a ayak bastığı tarih olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Sarıyer’de yoğun katılımla ve coşkuyla kutlandı.

TÖRENE İLGİ BÜYÜKTÜ

Atatürk Anıtı alanında düzenlenen 19 Mayıs törenine; Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer İlçe Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, Sarıyer Gençlik ve Spor Müdürü Namık Şişman, Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı, CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun,  Ak Parti İlçe yönetim kurulu üyeleri, Adalet Partisi Timur Telatar ve yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer ilçe meclis üyeleri, Sarıyer mahalle muhtarları, dernek ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile çeşitli mülki-idari personel ve vatandaşlar katıldı.

KAYMAKAM VATANDAŞLARLA SOHBET ETTİ

19 Mayıs töreni sonrası Sarıyer Kaymakamı Bilgin, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla tokalaşarak sohbet etti. Bilgin, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Her yaşta vatandaşın katıldığı 19 Mayıs töreninde siyasi parti STK ve dernekler Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Daha sonra saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Program daha sonra İstinye Anadolu Lisesi’nde devam etti.

 

 

Etiketler: » » » » »
752 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.