Ak Parti'nin Rumelihisar iftarına yoğun katılım

logo

Ak Parti’nin Rumelihisar iftarına yoğun katılım

Ak Parti’nin Rumelihisar iftarına yoğun katılım

ak parti iftarAk Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, birlik, beraberlik ve dayanışmanın en derinden hissedildiği Ramazan ayında düzenlediği mahalle iftarlarına bir yenisini ekleyerek Rumelihisarüstü’nde bir iftar programı düzenledi. Duatepe parkında gerçekleştirilen iftar yemeğinde binlerce vatandaş aynı sofra etrafında buluştu.

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, ilçe başkan yardımcıları ve mahalle teşkilat yöneticileri iftar öncesinde semt esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Yürütme kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları iftar masalarında oturanlarla tek tek ilgilenip onlarla sohbet etti. Başkan Salih Bayraktar ve teşkilat mensupları, iftar programı sonrasında da Rumelihisarüstü’nden ayrılmayarak ev ziyaretlerinde bulundu.

Başkan Bayraktar’dan teşekkürak parti iftar 1

Ak Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, programda yaptığı konuşmada, “Siz değerli konuklarımızla birlikte güzel bir Ramazan gününde iftar yemeğinde bir arada olmaktan dolayı hepimiz çok mutluyuz. Bu yemeğin organize edilmesinde emeği geçen başta İstanbul Büyükşehir Belediyemize, arkadaşlarıma ve katılan herkese teşekkür etmek istiyorum. Bir iftar yemeğinde daha bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Birlikten kuvvet, hep birlikte yenen yemekten de bereket doğar. Her günümüzün böyle güzel geçmesini diliyorum” dedi.

İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Cevahiroğlu’nun yemek duasını yapmasının ardından iftar yemeği sona erdi. İftara AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Sarıyer Sorumlusu Faruk Gökkuş, Mahalle Muhtarı Çetin Karayılan, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve mahalle sakinleri  katıldı.

Etiketler: » » » » » »
723 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.