10. YIL GURURU İLE 115. SAYIMIZ ÇIKTI!, Sarıyer Posta Gazetesi

logo

10. YIL GURURU İLE 115. SAYIMIZ ÇIKTI!

10. YIL GURURU İLE 115. SAYIMIZ ÇIKTI!

Sarıyer’de yayın hayatına 10 yıldır aralıksız olarak devam eden Sarıyer Posta Gazetesi; imtiyaz sahibi Levent Pehlivanoğlu yönetiminde, 115’nci sayısıyla okurlarının karşısına çıktı.

Objektif, bağımsız ve istikrarlı yayıncılığıyla Sarıyer’e dair ne varsa sayfalarına taşıyan Sarıyer Posta Gazetesi 10’uncu yaşını kutladığı 115’nci sayısıyla okurlarının karşısına çıktı. Boğazın incisi, İstanbul’un gözbebeği Sarıyer’e dair ne varsa, takipçisi olan Sarıyer Posta; yeni sayısında da halkın sorunlarını, beklentilerini, taleplerini ve çözüm önerilerini sayfalarına taşıdı.

Sarıyer iş ve ticaret dünyasının sesi olmayı sürdüren Sarıyer Posta Gazetesi’nin 115’nci sayısında da; siyaset, ekonomi, kültür-sanat, yaşam ve spor haberleri ile özel dosyalar ve birbirinden önemli röportajlar yer alıyor.

“10. YILIMIZIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ”

Sarıyer Posta Gazetesi’nin özgün içeriğiyle İstanbul ve Türkiye’nin en etkin yerel gazetelerinden bir tanesi olduğunun altını çizen İmtiyaz Sahibi Levent Pehlivanoğlu: “115’inci sayımızın bir özelliği var. Bu sayımızda 10’uncu yılımızın mutluluğunu yaşıyoruz. Bağımsız ve tarafsız gazetecilik anlayışımızı, gelecek yıllarda da büyük bir titizlikle sürdüreceğiz. Halkımızın taleplerini yetkililere duyurarak, sorunlarını çözmüş bir Sarıyer’in var olmasına gazeteciliğimizle katkı veriyoruz. Bu doğrultuda bizleri yalnız bırakmayan Sarıyer halkına ve yöneticilerine teşekkür ediyorum. İlçemizin gözü kulağı olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
806 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.